עמוד ראשיאודותמפהצור קשרכניסה לחנות
פרקט פי וי סי ברמלה
קטגוריהפרקטים במרכז הארץפרקטים ברמלה, פרקט רמלה
קבלת הנחה ענקית בכל קניה מינימלית!!!

רמלה פרקט הפי.וי.סי ידוע כחומר מבודד, שיש לו רמת קשיחות גבוהה ועמידות גבוהה בפני רטיבות וחומרים שונים. בנוסף לכך, עלות הייצור של הפי.וי.סי נמוכה יחסית לחומרים אחרים, והתחזוקה של הפי.וי.סי קלה ופשוטה ואינה דורשת מאתנו להשקיע זמן וכסף לשם ניקוי משטחי פי.וי.סי. משטחי פי.וי.סי המותקנים בבית הם בעלי עמידות גבוהה בפני שנויי מזג אוויר או בפני רטיבות ולכן הם מחזיקים מעמד לאורך שנים. מבנה ארגונומי –פרקט פי.וי.סי הוא אריח שיש לו מבנה ארגונומי בעל תכונות של בלימת זעזועים ורעשים ובנוסף לכך הם מבטיחים לנו שלא נסבול מכאבי רגליים. מראה עיצובי מרשים – יש היום מגוון רחב של משטחי פי.וי.סי בעלי סגנונות עיצוב שונים, משטח פי.וי.סי ביתי יוצר בבית אווירת עיצוב מרשימה וחמימה שאי אפשר להתעלם ממנה. כמו כן, פרקט פי.וי.סי פותר את בעיית החשמל הסטטי . בעל חשיבות גבוה במיוחד במעבדות ותעשיות שונות המצריכים שימוש במוצר שכזה ,כמו: מחשבים, מעבדות, מוצרי אלקטרוניקה העשויים להינזק מפגיעת חשמל סטטי. אין סיבה שכל בעל מקצוע ברמלה לא יסביר לכם על היתרונות של סוג זה של פרקטים ויעזור לכם לבחור.
כמות התקנות פרקט פי וי סי בעיר רמלה
במספרים11055330275440495660
באחוזים12%6%36%30%48%54%72%
2004200520062007200820092010

פרקט פי וי סי ברמלה כמו כן יש בתי אב ברמלה שמעדיפות סוג פרקטים שונה . השימושים הפופולאריים של הפי.וי.סי הוא השימוש כמשטח חיפוי. יש היום לא מעט מקומות שבהם נמצא משטחי חיפוי העשויים מפי.וי.סי. החל מחדר האמבטיה שלנו, וכלה במגרש הספורט או בבריכת השחייה העירונית. יש את הפי.וי.סי הביתי המשמש ליישומים ביתיים כמו חדרי ילדים וחדרי אמבטיה, ולצידו יש את הפי.וי.סי התעשייתי המשמש לחיפוי מרחבים גדולים כמו מחסנים, מפעלים, אולמות גדולים, ועוד. את משטחי החיפוי העשויים פי.וי.סי ניתן למצוא היום בשתי צורות, יש מי שירכוש יריעת פי.וי.סי גדולה ואחידה, ויש מי שירכוש אריחי פי.וי.סי.

פרקט פי.וי סי עשוי מחומר שהייצור שלו הוא ייצור המוני ויש לו מגוון עצום של שימושים. במקומות רבים מחליף הפי.וי.סי חומרי בניה רגילים כמו מלט ובטון , וגם יש לו שימוש בתעשיות השונות. יש מפעלים העוסקים בייצור צינורות מפי.וי.סי ויש חברות המשווקות כלי בית ואביזרים שונים העשויים מפי.וי.סי. מדובר בפולימר סינטטי העשוי מחומר הנקרא ויניל כלוריד, אשר יכול לעבור תהליכים תעשייתיים וכימיים שונים שמשפיעים על תכונותיו השונות. יש היום בשוק פי.וי.סי קשיח ויש פי.וי.סי גמיש ורך, יש פי וי.סי אנטי סטטי, ועוד. לפי.וי.סי יש לא מעט תכונות שמעניקות לו יתרון ע"פ חומרים אחרים הנמצאים בשוק. תמיד תוכלו לפנות לבעל מקצוע מרמלה שיסביר או ייתן המלצה על דגמי הפרקטים.
השואת סוגי פרקטים שונים
סוג פרקטתמונהרייטינגמספר התקנותמספר התקנות באחוזים
פי וי סיפי וי סי961512.96%
קרמיקהקרמיקה1113019.44%
למינציהלמינציה1264514.58%
מעץ מלאמעץ מלא961519.44%
משולבמשולב961511.34%
מולבןמולבן1557416.2%
תמונות וסרטונים
תפריט
סוגי פרקטים
פרקטים בצפון הארץ
פרקטים במרכז הארץ
פרקטים במרכז
פרקטים באור יהודה
פרקטים באזור
פרקטים באריאל
פרקטים בבני ברק
פרקטים בבנימינה
פרקטים בבת ים
פרקטים בגבעתיים
פרקטים בהוד השרון
פרקטים בהרצליה
פרקטים בחולון
פרקטים ביפו
פרקטים בכפר סבא
פרקטים בכפר שמריהו
פרקטים בלוד
פרקטים במודיעין
פרקטים בנתניה
פרקטים בפתח תקווה
פרקטים בקיסריה
פרקטים בקרית אונו
פרקטים בסביון
פרקטים בראשון לציון
פרקטים ברמלה
פרקטים ברמת אפעל
פרקטים ברמת השרון
פרקטים ברמת גן
פרקטים ברעננה
פרקטים בתל אביב
פרקטים בדרום הארץ
גלריית תמונות
מוצרים במבצע ענקית!!!
פרקט, פרקטים. קטלוג פרקטים ענק באתר אחד. פרקטים בזול, במבצע, מבצעים.
RSS
בתחומים הבאים: